MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Tema Sigorta A.Ş. olarak misyonumuz, bizden sigortacılık hizmeti alan müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek, onlar için en uygun olan sigorta ürünlerini, en uygun şartlarda kendilerine sunmaktır. 35 yıllık deneyim ve birikime dayanarak, sigortacılık mesleğini icra ederken amacımız, müşterilerimizi risklere karşı en kapsamlı şekilde koruyacak olan ürünleri hazırlamak, müşterilerimizin çıkarlarına öncelik vermek, teklif aşamasından hasar anı ve hasar sonrasına kadar olan tüm süreçte yüksek hizmet kalitesi sunarak müşterilerimizi memnun etmektir.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Biz Tema Sigorta A.Ş. olarak sigortacılık sektörünün sağladığı temel faydanın güven olduğunun bilincindeyiz. Müşterilerimize sunduğumuz her türlü sigortacılık hizmeti ile, müşterilerimizin kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Sunduğumuz her hizmetin müşterilerimizin hayatını kolaylaştırması ve yaşam kalitesini artırması geçmişte de, bugün de, gelecekte de bizim temel amacımız olacaktır. Sigortacılık söz vermektir. Tema Sigorta A.Ş. için de, sözünü tutmak en büyük erdemdir.
Verdiğimiz sözü tutmak için;
• Sigortacılık sektöründe meydana gelen küresel ve ulusal gelişmeleri yakından takip etmek;
• Mevzuatı yakından izlemek;
• Mesleğin ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak için gerekli kuruluşlara destek vermek;
• Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla tüm kadronun eğitimini sağlamak;
• Çevresel koşullardaki değişimler nedeniyle değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini yakından takip etmek;
• Müşterilerimize en uygun koşullarda en iyi hizmeti sunarak müşteri değerini artırmak;
• Müşterilerimizin menfaatlerini daima ön planda tutmak;
• Müşterilerimizin teklif aşamasından hasar sonrası sürece kadar her ihtiyaç duyduklarında yanlarında olmak;
• Teknolojik ve kurumsal alt yapımımızı üstün hizmet kalitesi sunmak için sürekli güncel tutmak
• Sigortacılık mesleğinin temel prensibi olan “iyi niyet”imizi ve temel değerlerimizi koruyarak müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için
Her gün ilk günkü samimiyetimiz ve enerjimizle çalışmayı vizyonumuz olarak benimsedik çünkü müşterilerimiz bizim velinimetimizdir.

NEDEN BİZ?

NEDEN BİZ?

NEDEN BİZ?

Tema Sigorta sektördeki tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile önce risklerinizi belirler, daha sonra risklerinize uygun sigorta çözümlerini size sunar. İstenmeyen durumlar sonucunda oluşabilecek zararlarınıza 7/24 hizmet ile cevap verir. İhtiyaçlarınızı zamanında ve eksiksiz olarak karşılar. Doğru Risk Tespiti – Doğru Poliçe – Doğru Sonuç motto’nu çalışma prensibi edinmiş olan TEMA SİGORTA ile sigortalı olmanın ayrıcalığını hissedersiniz.