BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

Cengiz KORKUT / Yönetim Kurulu Başkanı

Cengiz KORKUT /Yönetim Kurulu Başkanı

Eğitimini İstanbul Atatürk Eğitim Enstitüsü’nde Matematik bölümünü bitirdikten sonra, iş hayatının başlangıcında değişik sektörlerde pazarlama ve satış üzerine faaliyette bulunmuş, genel müdürlük ve yöneticilik yapmış ve1983 yılında Sigortacılık sektörüne girmiştir. Acentelik şirketleri kurmuş, Türk sigorta sektöründe o günden bugüne birçok Sigorta şirketinin temsilciliklerini yapmış, mesleğin etik değerlerine bağlı kalarak sektörün müspet yönde tanıtımına katkıda bulunmuştur. Sigorta sektörüne bu süre içinde birçok teknik eleman ve aracı kazandırmıştır. Mesleğin tanıtımıyla ilgili birçok çalışmaya da katkısı bulunmaktadır.

Memet Ali BAŞ / Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / Genel Müdür

Memet Ali BAŞ / Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / Genel Müdür

Erciyes Üniversitesi, İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi – İngilizce İktisat Bölümünü bitirmiş, 1989 yılında Hayat Sigortaları-Satış Pazarlama yetkilisi görevine başlamıştır. Aynı zamanda eğitimcilik nosyonu sayesinde hayat/sağlık sigortaları hususunda sektörümüze çok sayıda kalifiyeli personel yetiştirmiş ve aktardığı tecrübeler ile sektörümüze eğitim konusunda önemli katkıları olmuştur. 1992 yılından itibaren mesleğine sigortacılığın tüm branşlarında devam etmekte olan Mehmet Ali Baş, sektörde geçirdiği dönem süresince, farklı branşlarda başarılı projelere imza atmıştır.

Akif Levent BAŞ / Yönetim Kurulu Üyesi / Genel Müdür Yardımcısı

Akif Levent BAŞ / Yönetim Kurulu Üyesi / Genel Müdür Yardımcısı

Uludağ Üniversitesi, İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi - İktisat Bölümünü bitirerek sigortacılıkta yerini almış, 1996 Yılından beri görev aldığı mesleki faaliyetinde teknik ve pazarlama konularında gerek teorik gerekse pratik anlamda önemli işlere imza atmaya devam etmektedir.

Cengizhan KORKUT / Pazarlama Yönetmeni

Cengizhan KORKUT / Pazarlama Müdürü

Yeditepe Üniversitesi İngilizce- İşletme bölümünü bitirdikten sonra 2010 yılında Tema Sigorta Acenteliğimize katılarak, Pazarlama Yöneticisi görevini üstlenmiştir.

Mine YAVAŞ TAŞCILAR / Mali ve İdari İşler Müdürü

Mine YAVAŞ TAŞCILAR / Mali ve İdari İşler Koordinatörü

1993’de Ergo sigorta A.Ş’de ilk iş hayatına adımını atmış, 1996-Ergo /Ankara Bölge Müdürlüğü, 2007-Ergo Genel Müdürlüğü, 2010-Ergo Holding A.Ş’nde kurumsal yapı içerisinde 17 yılını doldurmuştur. 2011 yılından itibaren Tema Sigorta ailesi içinde Mali ve İdari İşler Müdürü ünvanıyla tecrübesini acenteliğimize aktarmaya devam etmektedir.

Ercüment GÜVENÇ / Hasar Servisi Koordinatörü

Ercüment GÜVENÇ / Hasar Servisi Koordinatörü

1985’de Doğan Holding’de başladığı İthalat ve Sigorta Servisi’ndeki kariyerine Ticaret Sigorta-Şeker Sigorta’da devam etmiş, 2007 yılından beri tecrübesini Tema Sigorta ailemizde Hasar Servisi Koordinatörü olarak göstermektedir.

Aslı ALEVA / Yangın Servisi Teknik Müdürü

Aslı ALEVA / Yangın/Mühendislik Sigortaları Müdürü

2001 yılında Yaltı sigorta acenteliğine başlayarak, sigorta sektöründe, yangın, Kaza, Mühendislik, Sağlık vb.tüm branşlarda yetişerek 11 yılda edindiği tecrübeyle 2014 yılında Tema sigorta acenteliğimize katılmış, Yangın Servisi Teknik Müdür ünvanıyla ekibimizi daha da güçlendirmiştir.

Yeşim EZMAN / Kaza Servisi Teknik Müdürü

Mürvet ŞERBETÇİOĞLU / Hayat-BES-Sağlık Servisi Yntm. Yrd.

Mürvet ŞERBETÇİOĞLU / Bes/Sağlık Sigortaları Müdür Yardımcısı

1998’de Sigorta Acenteliği ile başlayan sektör seçimi, 2001-Ticaret sigorta-Şeker Sigorta’da 7 yıllık Teknik branşlardaki deneyim , 2008’de Eksper bürosunda- Hasar bölümüne geçiş ve 2010 yılında acenteliğimizde daha da yükselerek, Sağlık branşını bilgi dağarcığına eklemiş ve Tema sigorta ekibinde Hayat/BES/Sağlık Servisi Yönetmen Yardımcılığı görevinde yerini almıştır.